Počet položek: 0

Celkem: 0 Kč

Přihlásit
 
Registrovat
 

O nás

 

     Z lásky ke kávě vznikl tento voňavý internetový obchod,

který je určen všem milovníkům, pro které je káva rituálem, bez kterého si ráno již nedovedou představit.

 

    Ochutnejte espressa z kvalitní pražené kávy a poznejte nejrozmanitější variace, jenž káva nabízí. Připravte si espressa ze všech koutů světa. Káva, kterou nabízíme, je vždy čerstvá a espressa z ní připravovaná jsou té nejvyšší kvality s bohatou krémou a podmanivou chutí. Káva je k nám dovážena ze všech světadílů ještě v zeleném stavu. Díky dlouholetým zkušenostem a osvědčenému způsobu pražení je naše káva, kterou ochutnáte maximálně 10 dnů po upražení. Čerstvá káva od nás má všechny aromata a vonné oleje, které z konzumace espressa udělají oblíbený rituál. Na výběr je zde káva plantážová, směsi kávy i káva bez kofeinu.

     Káva, kterou se snažíme svým zákazníkům nabídnout, je nejvyšší kvality a za přijatelné ceny.

     U nás nakupujte jen prověřené modely kávovarů vhodné na espresso jakou jsou například De Longhi esam 4500 (vhodné pro kapučíno), kompaktní De Longhi ECAM a prémiové kávovary JURA řady ENA a INTENSA, které budou skvostem v každé domácnosti či firmě.

    Chceme Vám nabídnout kompletní služby pro Vaše kávovary a tak prodejem kávy na espressa to u nás nekončí. O Váš kávovar se postaráme po všech stránkách. Spousta lidí údržbu kávovaru zanedbává, ale jako všechny přístroje i kávovar potřebuje pravidelnou péči. V sekci servisní balíčky se dozvíte více o údržbě. Jak často je potřeba provádět a co vše obsahuje. Abyste nemuseli platit jednotlivé údržby, připravili jsme pro Vás výhodné cenové balíčky na servis kávovarů.

 

    Porouchá-li se Vám espresso De Longi, či espresso JURA, přijedeme přímo k Vám a provedeme odborý servis kávovaru. Servis DeLonghi kávovarů provádíme zpravidla na počkání. Díky pravidelné údržbě a správnému nastavení Vašeho espressa docílíme, aby připravovaná káva byla opět báječná. Ukážeme Vám osvědčený návod jak vyčistit kávovary De Longi na kapučíno, aby dělaly výbornou mléčnou pěnu.

Působíme v lokalitách: PRAHA, BENEŠOV, ČESKÉ BUDĚJOVICE, TÁBOR  - v ostatních lokalitách si výjezd účtujeme 5 Kč/km

    V případě, že nebudeme schopni Váš kávovar De Longi či espresso JURA opravit na místě, jsme schopni zapůjčit náhradní kávovar po dobu opravy.

   Uvažujete-li o pořízení kávovaru do firmy, pak pro Vás zajistíme pronájem kávovaru již při odběru 3 kg zrnkové kávy. Zapůjčujeme espressa De Longi EAM 4000, espressa De Longi ESAM 4500 a espesso JURA IMPRESSA C9 One Touch kapučíno.

    Protože nás naše práce baví, máme vždy osobní přistup k zákazníkovi a klademe největší nároky na kvalitu zboží. Nabízíme vždy něco navíc. Naším cílem je spokojenost všech zákazníků, kteří se rádi vrací na tyto stránky nejen proto, že zde najdou vždy nejčerstvější kávu vhodnou pro espresso, ale dozví se zde spoustu nových informací a zajímavostí ze světa kávy.

     Jsme jiní než ostatní a chceme, aby se Vám  na našem eshopu dobře nakupovalo a nemuseli jste řešit náklady  za poštovné. Již při nákupu nad 1200 Kč neplatíte poštovné. Objednaná káva k Vám dorazí následující den do pohodlí Vašeho domova či kanceláře a budete si tak moci vychutnat znamenitá espressa.

     Abychom Vaše mlsné jazýčky ještě více rozmazlili, připravili jsme pro Vás spoustu dobrot, které si můžete dát společne s výbornou kávou.

     Pro znalce kávy připravujeme Encyklopedii kávy, kam postupně doplňujeme informace o kávě, oblasti, kde se káva pěstuje, druhy kávy, speciality, které se z kávy dají připravit, Citáty o kávě. V budoucnu pro Vás budeme připravovat testy kávovarů značek De Longi na modely: DeLongi ECAM, DeLongi ESAM 4500, DeLongi EAM 4000. Dále budou následovat testy kávovarů na espresso JURA řady ENA a IMPRESSA. 

 

"Od nás dostanete vždy něco navíc."

 

Ráj kávy - udělejte z konzumace espressa oblíbený rituál.

 

 

 

 

 

 
Designer replica watches are the mirror image of its original ones and with low price so now popularity of designer rolex replica is increasing among fashionable people. And it should be a wonderful option to own a stylish replica rolex watches.We have amazing Replica Rolex Panthere Vendome Replicas of high-end watches of all companies including that of replica Fake Cartier Panthere Vendome watches.We are renowned dealers and experts in Luxury Watches over years experience. We trade in many high quality brands including: Tag Heuer, Rolex, Patek Philippe, Blancpain. Hublot Replica brand name created a name for themselves due to the simplicity of their philosophy: superb craftsmanship combined with the endless search for beauty and innovation. We are sure your loved ones will be happy you did. SATISFACTION is always 100% guaranteed as posted on our site.Our company has been known for our ability providing a large selection of trendy Replica Watches UK that can cater to many buyer from all over the world, and the price is very competitive.

Nahoru

 
 
 
Kategorie
 
 

Nejsledovanější

 
Rychlý kontakt
Mobil +420 721 271 828
Email info@rajkavy.cz
 

Nově nabízíme

 
Novinky e-mailem

 
 
Navštívené produkty
naposledy navštívené produkty